Показать сообщение отдельно
Старый 05.09.2011, 20:14   #261
Samarjanka
Новичок
 
Аватар для Samarjanka
 
Регистрация: 10.08.2011
Адрес: Ивано-Франковская обл.
Сообщений: 25
Сказал(а) спасибо: 25
Поблагодарили 51 раз(а) в 11 сообщениях
Samarjanka will become famous soon enough
По умолчанию Re: Те що удольф прописав

Дякую, я ще не впевнена, що мені настоятель погодиться застосовувати удольфіанство біля костлу. В його особистому естетичному смаку не сумніваюсь, але "будяки і осот" на великій площі в глухому селі, я лише можу уявити як кожна дбайлива парафіянка буде щороку вважати своїм боргом висипати зайву вдома жменю однорічників.......але я буду старатись презентувати йому свій задум, я мрію що б вся занальна площа була в "удольфінських" клумбах різної висоти і на території було декілька відзонованих "зелених кімнат-каплиць" статуями святих і стилізованими клумбами, багато лавочок, всі доріжки викладені мозаікою, заснути не можу без візуалізаціїї в своїй уяві деталей.....пробую малювати поки малюки сплять.....але ще замало ботанічних знань, учусь..
Навть якщо добро на удольфіанство біля костелу не отримаю, на старовинному цвинтарі за яким ми доглядаемо мені точно ніхто не заборонить творити, дома ніда а так хочеться
Samarjanka вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
BARBACYCA (15.09.2011), irina s (05.09.2011), lusa (06.09.2011), иветта (11.09.2011), Марлена (05.09.2011)