Показать сообщение отдельно
Старый 27.02.2016, 16:03   #845
Kristin
Местный
 
Аватар для Kristin
 
Регистрация: 14.03.2014
Адрес: Львів
Сообщений: 1,503
Сказал(а) спасибо: 3,700
Поблагодарили 11,160 раз(а) в 1,517 сообщениях
Kristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))

Алла у мене така ломка за курчатами усю зиму, поки не маю що як муж каже висиджувати, як тільки почую тепло все яйця в інкубаторі, полажу по форумах наміняю різних порід і експерементую що мені треба, по виликому рахунку мені не дуже то і треба різні породи але курчата такі усі прикольні що під цим придломом що та чи інша порода мені не підходить, я весь час з курчатами всю весну та літо, от тепер після Джерсів надумалась глянувши фото starodonskaya завести і собі павлінів і цапелек от буду яйця кур міняти на яйце павліна, чи курчатами вже обміняюсь поки шукаю.
По догляду то так більше робится інстинктивно але тепер стільки болячок що хоч не хоч лізиш в нет читати що треба робити чи давати їсти. Сьогодні вже одну дурницю зробила поставила усіх курчат на тирсу, чоловік розрипівся що наклюются та помруть прийшлось знову перестиляти. Полізла доводити що можна тримати в тирсі з перших суток так ні не переконала.
__________________
Грехи других судить Вы так усердно рвётесь, начните со своих и до чужих не доберётесь
Kristin вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
lina cactus (27.02.2016), NataS (12.10.2016), Алла_Киев (27.02.2016), Ветка (28.02.2016), Руня (29.02.2016)