Показать сообщение отдельно
Старый 27.02.2016, 14:43   #844
Алла_Киев
Увлеченный
 
Аватар для Алла_Киев
 
Регистрация: 23.06.2011
Адрес: Киев, Оболонь
Сообщений: 197
Сказал(а) спасибо: 1,658
Поблагодарили 1,574 раз(а) в 218 сообщениях
Алла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond reputeАлла_Киев has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))

Ох, Кристино, що ти зі мною робиш, дивлючись на фотки твоїх пухнастиків у мене вже ломка почалася. Коли мої батьки пішли на пенсію і переїхали у село, я весною купляла курчат і по три тижні передержувала їх у квартирі. Спочатку у ящику з лампою, потім випускала побігати по балконі. Вийду на балкон, сяду на стілець, а вони намагаються вишкрябтися по моїх ногах, такі кумедні, такі гарнюні... От що цікаво, я ж тоді на форумах не сиділа, як доглядати за курчатами особливо не знала, але якось на підсвідомості робила все вірно, бо не одне курчатко не загинуло.
Батьків вже нема, до пенсії ще далеко, але таки куплю шт. 15 курчат, побавлюсь 2-3 недільки у квартирі та повезу у село до тітки.
Кристина, поздоровляю з дітками, хай ростуть здорові.
Алла_Киев вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Kristin (27.02.2016), lina cactus (27.02.2016), Senpolia (29.02.2016), Ветка (28.02.2016)