Показать сообщение отдельно
Старый 29.10.2011, 09:29   #208
wernner
Местный
 
Аватар для wernner
 
Регистрация: 28.09.2011
Адрес: чернівці
Сообщений: 554
Сказал(а) спасибо: 104
Поблагодарили 726 раз(а) в 295 сообщениях
wernner is a splendid one to beholdwernner is a splendid one to beholdwernner is a splendid one to beholdwernner is a splendid one to beholdwernner is a splendid one to beholdwernner is a splendid one to beholdwernner is a splendid one to beholdwernner is a splendid one to behold
По умолчанию Re: Картофель под соломой

Цитата:
Сообщение от коксохимик Посмотреть сообщение
wernner.Описанный вами метод имеет смысл только если засыпать грядку сверху землей-иначе картошка будет зеленой-уже проверено.Вы подсчитывали сколько нужно земли чтоб покрыть грядку 12м. на 60см. толщиной 5 см?К чему такие трудности-проще уж посадить как обычно,а сверху замульчировать сеном.
осінню земля на гребні, поки справа до весни - земля розмішається з сіном і сіно стає "грязним" коли підкладаю картоплю під бурт то земля ще більше перемішується з сіном- виходить суміш. а мені потрібно щоб сіно встигло "розкластись " на поживу для картоплі. "запорошити" бурт сіна осінню таким шаром не складає проблеми: скоба мілайдера як бульдозер-нагорнув і готово - заодно і вирівняв площадка для слідуючого бурта. Нехай варіант: я посадив картоплю, замульчував сіном ,літо ( як цього року посушливе) сіно висохло, мульча не розкладається, картопля добрив не має, в результаті - "пшик", збараю горошок.
надіюсь ви зрозуміли чому : мені потрібна мульча в перший місяць після посадки, дальше із-за загущеності, під картоплею буде постійно тінь, тому нагальна потреба в мульчі не актуальна, актуальна пожива, тільки тому я осінню закладаю запрівше сіно, прикриваю прошарком ( де 5см - де 2 см. де зовсім притрусив)грунту для пришвидшення процесу розкладу сіна. підібрав так щоб приблизно через місяць після посадки в рослину почали поступати "органічні " елеменети сіна. Потрібно щоб до серпня з сіна не залишилось і сліду. Я звичайно дивлюсь яка погода на місяць вперед,і коректую: при необхідності весною зеленої накошеної трави накидаю поверх бурта.( коли дуже спекотно весною- щоб не висушився бурт) пожива там закладено, доступ повітря в бурт є, залишається; Основна умова щоб бурт був вологим завжди.

---------- Post added at 08:29 ---------- Previous post was at 08:20 ----------

Цитата:
Сообщение от Альбертыч Посмотреть сообщение
. зачем слой 5 см... цей шар тільки осінню до весни з нього остатки
присыпать землёй вокруг куста я не знаю де кущ тому картопля росте звідусіль
или компостом.. в мене не має компосту я не компостую органіку (навіщо тягати туда сюда кучу- кладу одразу туда де потрібно на грядку)
при этом слой соломы можно уменьшить - я не використовую солому так як вона не встигає розкластись і бути поживою для рослини в рік закладки. ( солома на полуниці,суниці)
Впрочем у каждого свои условия... разумеется начинать нужно на отдельных грядках...
------------
wernner вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Сека (30.10.2011)