Показать сообщение отдельно
Старый 07.11.2017, 11:16   #189
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ремонт и реставрация мебели

Цитата:
Сообщение от jull Посмотреть сообщение
женщине реально ее в руках удержать)
Реально, але потім можуть руки трястись, якщо довго))) ну і в мене невеличка, є більші і важчі. Глянула, у мене 10 тисяч обертів Ну, коли брали то я взагалі не думала що буду нею якусь красу робить, такшо якось і не звернули увагу на цей параметр. Така у мене

Цитата:
Болгаркой опасно - можно случайно надавить на одну сторону и она "выберет" полукруг в древесине ленточкой лучше
абсолютно погоджуюсь, і трошки покоцана в мене поверхня, і стрічкова або вібраційна для таких робіт набагато краще. І підпалює, да, хоча це треба гарно так притиснути. Все ж таки призначення кутової шліфмашини в основному більше для різів, ніж для роботи на горизонталі. Але поки що список потрібних покупок такий, шо шліфмашини для декоративних робіт у ньому десь дуже далеко в кінці. Зате у мене є дремель крутий Правда нема часу і можливості ним шось творити. Але ж колись ці ремонти скінчаться
Pixie вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
jull (07.11.2017), Елка (07.11.2017)