Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 04.09.2019, 20:44   #3299
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от NaLiKa Посмотреть сообщение
...Как вы делаете ВТО такой пряжи? Про стирку-полоскание руками при одной температуре поняла, но может еще нюансы какие есть?
Після ВТО вироб виглядає шикарно, але що мерінос, що кашемір, та й звичайна вовна не застрахована від знущання... кожного разу, коли доня або невістки передають мені на ПЄРЄДЄЛКУ тупо сваляний - колись шикарний - светрик або сукню, мені просто хочеться плакати... ось останній випадок - светрик для онуки - зв"язала в лютому, а вже в травні привезли зіпсований, бо в пральну машину закинули не в режимі ВОВНА... горловину перев"язала, може, ще хтось поносить... розпускати нереально, тільки віддавати комупідійде...
Але не засмучуйтеся даремно, бабінний мерінос ниточка просто чудова, плести із неї - суцільне задоволення, вироби виглядають пристойно. Єдиний нюанс - потрібна перемотка, але я пристосувалася, в"яжу прямо з бобінки в три нитки, якщо треба в 6-9-12 ниток, то відматую руками клубок відразу в три нитки. Вузлів не роблю, тільки скручую дві ниточки, зовсім не видно в полотні.
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
NaLiKa (05.09.2019), natabu (05.09.2019)