Показать сообщение отдельно
Старый 09.12.2017, 19:16   #1917
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: между нами, девочками

irina s а я, як затятий кіноман, знову з вами не погоджуся . Я вважаю, що треба розрізняти художнє і реальне. Імхо, треба розрізняти екранізацію і книгу по якій зняли кіно. Так само як не можна очікувати від художнього роману точності зображення історичних подій і реальних людей. Бо белетристика це не підручник історії.

Тобто я завідомо занижую очікування і придирки з поправкою на те що художній твір на те і художній, щоб прикрашати і змінювати обставини, які він описує.
Це просто загальна картинка, образ, враження, атмосфера. А не енциклопедично точне зображення історичної події чи персони.

Цитата:
Е.Миронов, В.Машков, К.Рапопорт, О.Меньшиков, Гуськов
ну цих, крім Рапопорта знаю. Миронов в ідіоті вразив, Гуськов - дивилась Граніцу ще давно - там всі актори круті. Хабенський ще подобається як актор, і фільм Адмірал мені сподобався.
Але зверніть увагу, я там писала що вже нема моїх улюблених радянських (російських акторів)

От згадала що за останні років 7 реально із задоволенням із російського дивилась - серіал 80-ті. Дуже класний, але більше сюжет і сценарій, ніж інші параметри Хоча до акторів теж особливо присікатись нема за що.

Але в цілому, при неймовірній кількості шикарних фільмів і серіалів з усього світу - буквально на будь-яку тему і смак, я не відчуваю ні бажання, ні потреби дивитись неякісну російську продукцію у надії що серед трешу раптом трапиться щось непогане. Типу 1 з 10, а то і з 30 буде норм.

Я не кажу, що всі серіали з США гарні. Вони теж знімають попсове і тягуче мило, але при всьому тому навіть 500-серійне мило у них якісне. Питання буде тільки в сюжеті і особистих вподобаннях тематики, а не в поганій якості картинки (чим повально страждають російські серіали) і ще гіршій якості акторської гри.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.

Последний раз редактировалось Pixie; 09.12.2017 в 19:36.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (10.12.2017), ya (10.12.2017), Zaja (18.12.2017)