Показать сообщение отдельно
Старый 11.11.2017, 20:01   #279
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Уличные очаги: барбекю, печь-мангал, коптильня...

Цитата:
Сообщение от George_0705 Посмотреть сообщение
Не понимаю, зачем таки заморочки. Поставили бы вокруг костра пару кирпичей. И было бы всё отлично...
ой ой, можна подумать другий рік так мангалим і нормальок

Заклали на майбутній террасі фундамент під майбутню пічку. Я мрію про якийсь гібрід із помпейської печі і мангала. І ще шоб мангал був і під шампури і по можливості ставити туди плиту або решітку під казанок. Поки що бачу це так - на якийсь кутник чи ще яку направляючу ставиться або решітка під шампури або такого ж розміру плита від звичайної пічки під котел. Але до кінця ще не осмислили цю конструкцію, ще думаємо.

Помпейська піч


Але найбільше мене цікавить як звести в 1 димоходи від помпейки і мангалу. Пічку хочу робити сама, із глини з ізолюючими шарами, не із цегли. А димохід там виводиться зразу за фронтоном, в передній частині склепіння. І зазвичай це труба металева, тому і ламаю голову як її естетично об'єднати із димоходом мангалу, щоб це виглядало естетично и було безпечно. Бюджет - як завжди - мінімально можливий, тому варіанти зводити димохід на 2 метри в ширину і обкладати його декоративними матеріалами не розглядається

Тобто поки що уявляю щось подібне

Ну і дуже-дуже цікаві відгуки від реальних користувачів помпейської печі. Є у когось таке? Бо пошук по форуму мені нічого не видав
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Annetta (16.11.2017), Creativniy (23.11.2017), flowerss (16.11.2017), Zaja (16.11.2017), евгения (24.11.2017)