Показать сообщение отдельно
Старый 22.07.2017, 00:24   #202
Volodimir
Освоившийся
 
Регистрация: 24.07.2014
Адрес: Киев
Сообщений: 102
Сказал(а) спасибо: 197
Поблагодарили 273 раз(а) в 80 сообщениях
Volodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond reputeVolodimir has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Эксперимент искусственного освещения растений

Дуже всім вдячний забили мозги вщенть - нічого не розумію - де вигода для мене, навіть не для розсади, котра не два роки, як фіалка росте, але максимум два місяці.
Спектр всякого світлодіода дуже обмежений - це професійна думка кінооператорів - для зйомки кіно це занадто важливо - поки що активно використовують галогенки - для рослин це не годиться - старі добрі люмінісцентні лампи- лд,лдс, лдб- з різними спектрами, як і десять років тому протягом дворічного циклу спасають фіалки - там велику роль має колір квітів - так ось наворочені "флори" не виправдали надій - їх ціна зросла до небес, а ефект лише в рекламі, якщо хтось доведе, що ефект вартий уваги - знімаю капелюха.
Поки що вони спасають продавців м"яса та ковбаси - світло таки "смачне".
Люмінісцентні лампи дають повний спектр, дроселя ще не всі здали на мідь сподіваюсь, електронні горять дуже швидко і ціна не виправдана, та при теперішніх перепадах енергії ще скоріше пропадають.
Розсада не фіалки - без сонця рости не буде, а на початках взагалі треба світити, як Маяковський писав. Витягнеться - назад не запхаєш, і температуру треба регулювати , а не палити листки. Питання про доцільність залишається відкритим.
Де мої гроші і скільки люменів дає сто гривен діод і так само сто гривен лампа трубка люмінісцентна, а потім скільки гривен я економлю на буржуйських діодах в розрахунку на єлектрику?
Монітор - це добре, а от рослини може передчасно?
Volodimir вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss (10.10.2017), Анатолий (13.01.2018)