Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2015, 19:53   #11
Sveta
Яблоневый гуру
 
Аватар для Sveta
 
Регистрация: 01.07.2010
Адрес: Хмельницька обл.
Сообщений: 3,180
Сказал(а) спасибо: 23,631
Поблагодарили 29,811 раз(а) в 3,117 сообщениях
Sveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Збільшення розміру земельної ділянки

Цитата:
Сообщение от Roman Poltava Посмотреть сообщение
А взятку я не давав і давати не збираюсь.
Добре, що ви мене правильно зрозуміли.
Цитата:
А те що я оформив попередній участок по закону декому спокою недає.
Це їх проблеми, не ваші. Ви все зробили правильно.
Цитата:
А землі які неможливо взяти під забудову потрібні лише людям які хочуть працювати на землі ,баригам вони непотрібні.
Особисто нам йшли назустріч у всьому, особливо коли дізнались, що податки ми плануємо сплачувати по місцю знаходження господарства, а не по місцю проживання. Перш за все розмовляли із головою сільської ради, коли він побачив нашу зацікавленість сам з нами їздив по всіх комісіях, лабіював наші інтереси, домовлявся із службами і т.д. так як був і сам зацікавлений, щоб ми взяли ці землі (соціальні угоди, орендна плата, працевлаштування населення, окультурення землі, привабливість села і т.д.-гарна мотивація для співпраці). Без його допомоги нам було би значно важче.
Бажаю і вам натрапити на такого ж адекватного голову.
__________________
Sveta вне форума   Ответить с цитированием