Показать сообщение отдельно
Старый 04.01.2016, 21:07   #82
Kristin
Местный
 
Аватар для Kristin
 
Регистрация: 14.03.2014
Адрес: Львів
Сообщений: 1,503
Сказал(а) спасибо: 3,700
Поблагодарили 11,160 раз(а) в 1,517 сообщениях
Kristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Різдвяні страви

Ну я вже майже визначилась з меню на саме різдво(що буду доготовлювати до вечері),на перше юшка грибна с плавленим сирком, до юшки то ? поки не вирішила що буду робити побачу як часу стане, на друге то дируни маленькі з свининою та грибами в вершковому соусі (доця готує), холодець, ну нарізки мясні, сирні, рибні(куда без них),кровянка з капустою, олівє, салат (мій олюблений) свіжі овочі з грибами фетою та оливками, сирні кульки з оливками.
От ще якогось салату надумати треба, можливо з квасолі , чи крабових?
одним словом завтра почну заготовки наварювати, і попутно щось домислювати.

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

солодке мене напевно обійде бо вроді свекруха обіцяла і пляцки і пампухи але то під питанням може і самі прийдеться готувати але ще маю надію доцю припахати.
__________________
Грехи других судить Вы так усердно рвётесь, начните со своих и до чужих не доберётесь
Kristin вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss (04.01.2016), irina s (04.01.2016), Moonvalley (04.01.2016), Ветка (04.01.2016), Деметра (05.01.2016)