Показать сообщение отдельно
Старый 04.02.2016, 21:29   #38
Kristin
Местный
 
Аватар для Kristin
 
Регистрация: 14.03.2014
Адрес: Львів
Сообщений: 1,503
Сказал(а) спасибо: 3,700
Поблагодарили 11,160 раз(а) в 1,517 сообщениях
Kristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond reputeKristin has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Инкубатор. Удачный опыт и ошибки и последствия.

В темі є фото моїх віандотів, мала я їх не довго, бо мені не дуже сподобалось їх несучість, я їх як і багато інших порід віднесла до дикорації, так вони красиві навіть дуже але і примхливі. Ціна 120 ну 1 міс то може велика, максимум 50-80грн яйце віандота 20-40 грн. Гарного віандота важко знайти, треба дивитись на кайму щоб була рівна не розмазана, голова має буде красива гребінь півня добре дивитись, то я вже про маточне стадо.
Тут можна багато говорити, вам вирішувати, будуть питаня з радістью допоможу чим зможу. Можемо зізвонитись і все розкажу.

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

Киньте в приват то силку на то оголошення.

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

Я вже яйця джерсів прогріла і виставила температуру , тепер тільки чекати , перевертати, зволожувати. А терпіння я не маю багато, то вже буду ночами гадати скільки вилупиться.
__________________
Грехи других судить Вы так усердно рвётесь, начните со своих и до чужих не доберётесь

Последний раз редактировалось Kristin; 04.02.2016 в 21:37.
Kristin вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Zaja (03.12.2017), Городовой33 (04.02.2016), ЛилияЛа (26.02.2016), Маришкин сад (06.06.2016)