Показать сообщение отдельно
Старый 19.01.2018, 13:33   #228
АнтонинаА
Местный
 
Аватар для АнтонинаА
 
Регистрация: 14.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 1,000
Сказал(а) спасибо: 1,367
Поблагодарили 1,847 раз(а) в 508 сообщениях
АнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond reputeАнтонинаА has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Пенсия на горизонте, трудовой стаж.

Цитата:
Сообщение от Света Ш Посмотреть сообщение
Моя свекруха, після смерті свекра, стала отримувати пенсію " По втраті годувальника", це було 30% від пенсії покійного, так як він був пенсіонером МВС. Тому що даже ці 30% були більше чим її пенсія. Цивільні отримували 50%. Але, для цього в "Довідка з місця проживання" чорним по білому вимагали напису: "Перебувала на утриманні померлого чоловіка".
Думаю це діє по цей час. Це все я оформляла в 2009 році.
Зміни в законодавстві касаємо військових змінились років 2 тому і зараз там виплати прив"язані до 2 прожиткових мінімумів.
Так що, ноги в руки і в пенсійний відділ, смасение утопающих-дело рук самих утопающих.
Вот это "Перебувала на утриманні померлого чоловіка" - имеется в виду, что не работала? И - какая служба даёт такую справку?
АнтонинаА вне форума