Показать сообщение отдельно
Старый 28.07.2012, 20:44   #9
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

Цитата:
Сообщение от садовник Посмотреть сообщение
и ещё вопрос... те люди, что работают вместе с вами на этой территории.. имеют хоть какие-то знания по выполняемым работам или всё "как получится"?
Напевно, ближче до другого варіанту
Крім начальниці, мабуть лише один працівник дійсно любить свою роботу, займається самоосвітою, пробує свої сили і експериментує на власній присадибній ділянці. Він працює там вже п'ятий рік і разом з Оксаною - "старожили" серед садівників данного закладу. Саме вони починали тут все з нуля. Решта працівників, в основному, набрані цього літа, дехто ще й першої зарплати не отримав (я в тому числі ). Роблять "шо скажуть", а як вдається, то від роботи ховаються там де не слідкують камери
Судячи з розповідей, розмова з такими "працівниками" у Оксани коротка, тому персонал міняється постійно і це виглядає як замкнуте коло. Основних проблем дві: або приходять на роботу дипломовані дизайнери ("я вам розповім як стригти живоплоти, а ви робіть " - реальний випадок), або ж люди з великим бажанням отримати цю роботу, але без жодних знань. Після останніх "прополота" клумба має вигляд ідеально чистої, пухкої, чорної грядки без жодного листочка
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bony (25.07.2015), MILA (29.07.2012), viki:) (28.07.2012), ya (01.08.2015), Zaja (20.10.2018), Анюта (28.07.2012), Масянька (28.07.2012)