Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 23.09.2019, 09:27   #3328
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от Inga1 Посмотреть сообщение
...Я никогда не вязала на круговых спицах... Вопрос в том, а как вы управляетесь с длинным тросиком? ...
Я вже більше 10 років прямі спиці не використовую, в мене кругових по декілька, різної довжини 20-40-50-60-80-100-120см, одного розміру.
Одяг в"яжу тільки зверху-вниз по колу, зшиваю, іноді, тільки рукава.
Коли я захопилася круговим ажуром на спицях, то метод Magic Loop мене не влаштовував, центр в"язати дуже важко, там і гачок використовую, і шкарпеточні спиці... але коли діаметр більше 40, то замість 3-4 кругових залишається лише двоє, тросікі мені не заважають, хоча спочатку дратували. При діаметрі більше 60 см в"яжу на ОДНИХ, довжиною 50-60см. В процесі плетіння пристосовуєшся, коли багато петель, то переходжу на 100-120см.
Згадала, як плела на одних кругових, витягала тросік, петлі розтягувалися...
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Inga1 (23.09.2019)