Показать сообщение отдельно
Старый 26.05.2017, 20:33   #22
Lionel
Местный
 
Аватар для Lionel
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: Альпы
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 758
Поблагодарили 9,255 раз(а) в 1,223 сообщениях
Lionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Троянди в садах Відня

Цитата:
Сообщение от Elly Посмотреть сообщение
Сергей, фото 4-5 что за роза?
Нажаль не знаю, це щось з раннього Кордеса, типа бабуся Робусти і тд. Пелюстки тверді і хрумкі, на сонці не горітимуть. А колір і розтріпані краї - просто казка. Другий кандидат на "викрадення", першу білу витку дякуючи Fleur опізнали в іншій темі.
Щодо підписів - всі старі кущі не підписані, основна посадка зі штамбами - підписи є не всі, деякі точно напутані - тому якщо щось цікаво - просто дайте лінк на фото і я буду знати. Думаю мені вдасться випросити живців тому пишіть що кому цікаво - і на весну будуть окулянти.
__________________
Lionel вне форума  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique (03.06.2017), Elly (01.06.2017), Fleur (26.05.2017), irina s (26.05.2017), Даліта (27.05.2017), Фиорентинка (26.05.2017)