Показать сообщение отдельно
Старый 30.03.2018, 21:30   #1644
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Уничтожение сорняков

не знаю, чи є окрема тема про бур'яни-дерева, тому пишу тут, направте мене в вірний бік, якщо тема така є.

Проблема: межа із кленку і акації. Тобто клен ясенолистний і мабуть, робінія. Не красиве могутнє дерево акації, а живуча кущевидна падлюка, яка мало того що сіється, ще й розростається як спрут.
Цю межу вже, очевидно, не раз вирізали. Деякі пні клену сягають більше метра в діаметрі (не брешу, можу спробувать сфоткати, але повірте - не перебільшую). Виглядають як монстровидні їжаки. Мабуть пиляли одне товсте дерево, а потім кущі, які росли з нього, товщиною в руку. І так кілька разів... Коротше, там просто жах.

Ми нарешті зібрались ставити вздовж межі паркан, почали шукати варіанти позбавитись від кленових монстрів. Сказали мені сьогодні, що таке страшилище навіть бульдозер не візьме. Екскаватором пробували в минулому році - він почав перекидатись і тракторист відмовився далі пробувати.

Кажуть, единий варіант - зрізати тих їжаків із обрубків підчисту і на оголений пень якось його витравити.
Дуже потребую поради - чим? Селітра? Яка саме, як розрахувати її кількість? Наприклад на 1дециметр зпилу стільки-то грамів. Чи як?
Раундап? Те саме, як розрахувати його кількість на пень діаметром 50, 80, 120 см?
Хоча підозрюю, що раундапом якщо пробувати - можна розоритись

А ще підкажіть, може хтось таки знає де у нас можна купити в інеті арборициди?
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием