Показать сообщение отдельно
Старый 26.08.2018, 00:37   #1047
Ellina
Освоившийся
 
Регистрация: 04.03.2017
Адрес: Кривой Рог
Сообщений: 96
Сказал(а) спасибо: 1,496
Поблагодарили 504 раз(а) в 75 сообщениях
Ellina is a glorious beacon of lightEllina is a glorious beacon of lightEllina is a glorious beacon of lightEllina is a glorious beacon of lightEllina is a glorious beacon of lightEllina is a glorious beacon of light
По умолчанию Re: Яблоня(сорта и агротехника)

Шановні форумчани, допоможіть мені встановити сорт яблуньки, будь ласка. Колись мама купила її як Мелбу))), а виявилася зимова яблунька з дуже лежкими плодами.
Яблука не надто солодкі, кислинки чуть, щоб не були прісні. Збираємо їх наприкинці вересня, якщо перетримаємо, то більше псуються під час зберігання (я з Кривого Рогу, у нас сухо і спекотно). При збиранні яблука зелені з червоними рисками, смачні одразу, навесні жовтішають. Ніякого особливого аромату не мають, просто гармонійний яблучний смак. М'якуш дещо зернистий, соковитість помірна. До весни стають сухіші, але не ватні, не в'януть. Шкірочка товста, воскова, до весни грубішає.
Ось такі вони були 30 квітня



І в цей же день так цвіли



Цей сорт має велике "лопушасте" листя середньо-зеленого кольору, без помітної "ворсистості" з нижньої сторони.
До перегрузу та періодичності плодоношення не схильний. Парша траплялась, коли я ще не обробляла сад. Судячи з розміру 3-3,5 м - прищеплена на напівкарлику, крона округла, дерево середньоросле)
Десь так) може в чомусь дилетантськи, але намагалась якомога найточніше описати свою улюбленицю.
Наперед вдячна за допомогу!
__________________

Запачкайте руки - посмотрим, что вырастет))) (Жан Ле Нотр)

Я Лена
Ellina вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Zaja (04.09.2018)