Показать сообщение отдельно
Старый 22.01.2010, 10:30   #1
Daphna
Увлеченный
 
Аватар для Daphna
 
Регистрация: 22.02.2009
Адрес: Львів
Сообщений: 352
Сказал(а) спасибо: 2,796
Поблагодарили 2,915 раз(а) в 311 сообщениях
Daphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond reputeDaphna has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Эксклюзивы Японии 2010

Прочитала всі Ваші суперечливі думки і вирішила все-таки висказати і свою думку.
Багато хто з нас вирощує рослини з далекого сходу (Приморье, Владивосток) – лимонник китайський, актинідія, арізема амурська, хіломекон японський і багато інших. Не думаю, що вони завдають нам багато клопотів, або погано ростуть. До речі, клімат там досить близький до клімату Японіі. Тепер про сніжні зими біля Москви – вони ніякого відношення до вологості повітря влітку не мають. Біля Москви клімат різкоконтинентальний – холодна морозна зима і жарке сухе літо.
Із запропонованих Іриною рослин я вирощую на своїй дачі ( пісок, до глини не докопались на глибині 5-6 метрів)2 сорти Anemonella thalictroides, 15 видів Trillium, Glaucidium palmatum, 2 види Blechnum. Звичайно, прийшлось прикласти багато зусиль для створення їм належних умов. Зробила ім на глибину 30-40 см глинисту прокладку, до свого піщаного грунту додала багато глинистого чорнозему. Ростуть всі в тінистому участку біля зливної труби з даху.
Багато із запропонованих рослин є ефемероїдами, або ж поводять себе в несприятливих умовах, як ефемероїди. Майже всі вони весняно квітуючі, у нас в цей час досить вологості і в повітрі.
Підвищити вологість на своєму участку можна створивши на участку водойми і болота.
На жаль, в нас на Україні не має досвіду вирощування дуже багатьох рослин, але я рахую потрібно пробувати, тому що в такому разі цей досвід і не з’явиться.
Вирощую на своїй дачі багато рослин, які раніше в Україні не вирощувались (або ж я про це не знаю), де-які рослини гинуть і я знову іх саджаю, враховуючи попередні помилки, де-коли і кілька разів. Але яке задоволення приносить, коли рослина нарешті в тебе нормально росте і цвіте.
Daphna вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Galina (27.04.2016), Vera Shelest (04.03.2013), ya99999 (27.04.2016), Zaja (01.02.2019), Светлячок (27.04.2016)