Показать сообщение отдельно
Старый 20.07.2017, 12:07   #50
MixaP
Местный
 
Аватар для MixaP
 
Регистрация: 01.03.2010
Адрес: Баришівка Київщина
Сообщений: 1,159
Сказал(а) спасибо: 4,895
Поблагодарили 7,131 раз(а) в 926 сообщениях
MixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: НАШ ЛИКБЕЗ ПО АГРОХИМИИ.

Цитата:
Сообщение от Ирина X Посмотреть сообщение
Хлористый кальций в ампулах, продается в аптеке. Одна ампулы на ведро воды.
Пишуть часто, що під картоплю і помідори добрива з вмістом хлору вносити не рекомендується. Вносити потрібно восени, чи ранньою весною, щоб хлор якось трохи випарувався, чи що А по листу - не знаю.
У мене два помідори в теплиці хворіють, а чому - не зрозуміло. Є підозра, що шматок куряка з надлишком кальцію десь перекопався, але точно не його дефіцит, бо я ще й вапнував-розкислював грунт. Решта нормальні, поливаю раз в тиждень, спекотно буває - факт. Більші позривав, на вікні достигають, частково навіть в кабачки-цибуля-помідор-перчик на сковороді ніби як ікра кабачкова + спеції на салат тушитися пішли. А малесенькі вверху на зав'язі знову з темними цятками. Мабуть простіше вирвати з коренем і забути (це в моєму випадку, бо два з 4-х десятків не сильно в збиток). Головне - не заразна хвороба, не розповсюджується ніби.
MixaP вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Zaja (24.12.2017), Елка (20.07.2017)