Показать сообщение отдельно
Старый 08.07.2018, 20:25   #1651
Zaja
Местный
 
Аватар для Zaja
 
Регистрация: 27.09.2017
Адрес: ххх
Сообщений: 3,471
Сказал(а) спасибо: 48,392
Поблагодарили 19,668 раз(а) в 3,243 сообщениях
Zaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Посевная 2018 (огород)

Можна й картопельки тепер посадити, хто молоду полюбляє. На осінь буде. Тільки садити треба старою.
У нас по площі з часнику садять на корм кукурудзу, а інколи й на молоді качани виходить.
По цибулі ще з весни висаджують кавуни ріденько. Або перець через рядок. Вбрали цибулю -- а тут і новий врожай з тієї ж площі достигає.
Вологи тепер у нас достатньо. Не так, як минулі роки. Можна все сіяти, що скоро росте. Особливо культури короткого дня.

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

Цитата:
Сообщение от Pixie Посмотреть сообщение
Я от дуже хочу огороджені грядки з краплею. Тільки думаю як тоді бути з сівооборотом.
Тут і так ті томати оно мені сьогодні запозорили, не знаю як вичухать, а я їх тільки 2 рік саджу, і змістила метрів на 5 від минулорічного місця. А до цього на тому місці років з 10 цілина була. Огірки теж перемістила, теж почали вже хворіть.
А якщо зробити як я хочу, з десяток грядочок, то виходить тільки хімією заливать без кінця, інакше буде хворіть усе?
Аню, а воно тобі нада хімією залите?
А хто запозорив, той не був на твоєму місці.
Все потроху. Від твердого необробленого ґрунту все. Корені не дихають. Зпушиться ґрунт, згодом. Перегній, седерати, обробіток. І все буде добре. І крапля супердобре.
Дорогу осилит идущий.
Zaja вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Lusenka (09.07.2018), NaLiKa (09.07.2018), Pixie (08.07.2018), steelbeast (08.07.2018), Долорес (08.07.2018), Мама Вани (08.07.2018), Танчик (08.07.2018)