Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2019, 23:39   #1232
Аграрій
Освоившийся
 
Аватар для Аграрій
 
Регистрация: 29.11.2019
Адрес: Сумская область
Сообщений: 91
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 349 раз(а) в 65 сообщениях
Аграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond reputeАграрій has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сорта картофеля, отзывы...

Цитата:
Сообщение от alegko Посмотреть сообщение
Половина насіння белароси весною не дає вічків ,або вони ниткоподібні ,третя частина того що зійшло дає тоненьке, бліде,низьке вудення, під яким немає картоплі. Дві третини все нормально -гарна велика картопля .Другі сорта рівєра і лапоть ведуть себе нормально. Що роблю не так з беларосою ? Так у всіх з беларосою чи тільки в мене? Куплю нове насіння ,а далі що ? зрізки з великої, особливе пророщення,щось ще?
Белароса мій улюблений сорт . Смачна тому що і родить добре . Навіть у самий несприятливий рік " гороху " в неї не має . Оте що ви пишете про вічка не помічав .



---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Дали на розвід картоплі . Посадив . Навіщо не знаю ) сорт не знаю , у нас називають Солоха . М'якоть темно фіолетового кольору . Їсти лячно
__________________
Роботящим умам,
Роботящим рукам
Перелоги орать,
Думать, сіять, не ждать
І посіяне жать
Роботящим рукам.
Аграрій вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Zaja (15.12.2019), евгения (14.12.2019)