Показать сообщение отдельно
Старый 22.01.2019, 21:54   #1191
Городовой33
Местный
 
Аватар для Городовой33
 
Регистрация: 29.01.2013
Адрес: Малютянка
Сообщений: 547
Сказал(а) спасибо: 1,308
Поблагодарили 1,843 раз(а) в 462 сообщениях
Городовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant futureГородовой33 has a brilliant future
По умолчанию Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))

Цитата:
Сообщение от Анатолий Посмотреть сообщение
Чого запитав, тому що в мене така сама порода. Порода ніяка, ні яєць ні м"яса. Довбаних півнів не зміг виростити більше ніж 1,2 кг. Переїли масу кормів, а результату не видно. Якби я їх тримав далі, то вони б всі мої запаси з"їли. Спеціально їздив в Мироновку за яйцями, а потім читав багато негативних відгуків про цю породу, хоча зараз кури несуться потроху. Яйця в інкубатор буду брати від іншої породи курей, які також тримаю. А ще одне питання, а якого кольору яйця вони несуть, а то в мене велика гама кольорів, якби потім розібратись де чиє яйце, не чергувати ж в курятнику?
Півники це просто жесть ,17штук молотили одне одного, кричали ,кукарікали .Порізав бо задовбали
,вага 1-1.2кг.Кури нормальні почали нести дрібне їйце в 5місяців, зараз розмір вже нормальний.Одна з першого разу почала нести велике 2х жовткове через день але через місяць перестала нестись і через деякий час здохла ,напевно яйцевод порвала.Колір яєць завжди різний ,самі кури може 1,5кг і важать хоча нефакт. Породні і безпородні несушки несуть 2 яйця за 3дні це середній показник ,якщо менше то різати і купувати крос їх зараз багато. Яйце купляв в Таращі ,там напевно недуже далеко до птицефабрики .Взагалі адлер мало кому подобається але мої 6 і альфредік нормальні, їдять багато а худі наче їх негодують.
Городовой33 вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Irenyar (01.02.2019), Seldereyka (23.01.2019), Zaja (22.01.2019), Анатолий (22.01.2019)