Показать сообщение отдельно
Старый 22.01.2019, 19:04   #1189
Анатолий
Местный
 
Аватар для Анатолий
 
Регистрация: 06.01.2017
Адрес: Черкасская область
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,511
Поблагодарили 3,537 раз(а) в 1,098 сообщениях
Анатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))

Цитата:
Сообщение от Городовой33 Посмотреть сообщение
Купляли яйцем як Адлер сріблястий ,виросло 17 півників і 8 курочок ,залишилось 6 .
Чого запитав, тому що в мене така сама порода. Порода ніяка, ні яєць ні м"яса. Довбаних півнів не зміг виростити більше ніж 1,2 кг. Переїли масу кормів, а результату не видно. Якби я їх тримав далі, то вони б всі мої запаси з"їли. Спеціально їздив в Мироновку за яйцями, а потім читав багато негативних відгуків про цю породу, хоча зараз кури несуться потроху. Яйця в інкубатор буду брати від іншої породи курей, які також тримаю. А ще одне питання, а якого кольору яйця вони несуть, а то в мене велика гама кольорів, якби потім розібратись де чиє яйце, не чергувати ж в курятнику?
Анатолий вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Seldereyka (23.01.2019), sisash (18.03.2019), Zaja (22.01.2019)