Показать сообщение отдельно
Старый 30.05.2018, 12:53   #1093
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Собака в саду(2)

Цитата:
Сообщение от Сынуля Посмотреть сообщение
корги смешнючии до коликов в животе!!
це дійсно так, після того як вони з'явились в моєму житті, в мене ніколи не було довгих періодів поганого настрою Депресія просто неможлива, коли поруч два клоуни-улибаки товчуться весь час. Хочеш не хочеш, а будеш сміятись з них Я так і кажу, ці собаки - це моє щастя і вічне джерело позитиву

Цитата:
Сообщение от Тихая Гавань Посмотреть сообщение
Всеми руками ЗА!!! Я корсов обожаю!
Я раніше не дуже звертала увагу на цю породу, але ваш красавчик мене зачарував. Реально, шикарнюча собака Така в ньому гідність і сила

А мої сцикухи шланга бояться як вогню. Стандартна та взагалі трясеться як осиновий лист. Зараз коли йду поливать, чоловік спеціально її витягає на вулицю і намагається привчити до шлангу. А то я на вихідних поливала, вони вийшли погулять, то ця сцикопєхота як драпанула, 10 хвилин по двору шукали, а воно сховалось під машину і трясеться там Не знаю чому так. Ну бризнула в них кілька разів, думала їм навпаки прикольно, водичка, пограються. Але ні, тільки переляк отримали
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
len4ik8 (02.06.2018), melnat (24.07.2018), Гизбрехт (30.05.2018), Деметра (30.05.2018), Ирина X (01.06.2018), Мама Вани (04.06.2018), Сынуля (30.05.2018), Тихая Гавань (30.05.2018)