Показать сообщение отдельно
Старый 25.01.2016, 13:06   #270
Ветка
Местный
 
Аватар для Ветка
 
Регистрация: 07.12.2011
Адрес: Донецкая обл,
Сообщений: 4,087
Сказал(а) спасибо: 42,963
Поблагодарили 21,854 раз(а) в 3,613 сообщениях
Ветка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond reputeВетка has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Домашнее сыроделие. Кисломолочные продукты в домашних услових.

Ось результат моєї вчорашньої праці . Робила в мультиварці, да об'єм не виликий-я налила 4л(майже),сиру вийшло (поки, так як він ще іссушується) 562г і з 2 л сировотки вийшло 4 формочки коричневенького (сгущенного) сирку, навідь більше ніж прошлого разу з 3л...варила на пліті (той шо опалюємо хату)-мені сподобалось і електроенергія ціла і сир є, тепер висновки- мені подобається, діти скривились і сказали, що дуже сольоний, хотя в ньому немає солі, взрівнянні з першим сиром-це небо і земля, той перший такий кислий...., але я все одно його щипаю, другий я теж трошки попсувала- добавила не дуже свіжі сливки- сметану, клала на глаз ( я так розумію їх кладуть, щоб сир получівся жирніший і поживніший, тому що перший раз робила і без них і він прекрасно приготувався), коли уварювався, був комочками-хлоп'ями, але я його блендером перебила і він став однородним, варила до густого стану, боялась щоб не пригорів, помішувала постійно, еоли був густим, виложила по формочкам, і та ж картина що й першого разу- послідній, що вигрібала з дна гарно загустів, а в перших формочках мягкуватий (поставила в холодільнік, може задубіє, а ні-ложкой буду їсти).
По твердому сиру-в кого є мультиварка-можно сміливо почінать, температура більше 40 не нагріється на ф. йогурт або на ручному режимі 40градусів, наливаєте молока, нагріваєте і робіть з ним, що хочете... ділить фермент дуже не зручно хоть під лінійку, хоть на вагах, вода звістно самий кращій способ, але не знаєш, коли наступного разу приспіче, щоб не зіпсувалось,...ну якось виділила 10 частину, потім взяла ще 3тю частину з цієї- ну вобщем- на кінчику ножа, молоко нагрілось, поміряла градусником ( у мене від дітей остався, той що міряла температуру води для купання, може і не підходить такий, але я думаю, що в мультиваркі і такий не треба, т.як пишуть що т-ра в діапазоні від 34 до 38), розмішала я фермент в маленькій кількості молока, воно загустіло, вишкребла в молоко, помішала більше 1 хвилини, закрила, виключила і стала, туда заглядувать через кожні 10 хвилин-через час результата не було, молоко як було рідким, так і залишилось, тоді я його розмішала і добавила ту частину ферменту, що для 10л, не розчинюючи їх, розмішала харашенько, включила мультиварку і через 30 хвилин, я побачила, тещо потрібно було з першого разу-сгусток вийшов густенький і пружний, я його покрамсала довгим ножом, як змогла, помішала, вибрала частину сировотки, переодично помішувала, воно звісно злипалось, я його "розрізала" силіконовой лопаточкой, тут я зробила на свій розсуд, к.як по одному рецепту треба видержать декілька часів , перемішуючи, а в останньому (де в мультиваркі)-просто помішать-прогріть і отцідить, тому я зробила щось середнє-поколбасила його декілька раз близько часу і відцідила в друшлячок в серветочку і зверху поставила гньот 1,5 л (по останньому рецепту), так простояло ніч, тепер буду солить зверху і ждать....поки можу сказать, що воно резинове,(це мабудь тому що я багато ферменту закинула) буду надіяться, що розмякне. Ось так якось...це зовсім не складно, сьогодні ще зроблю (після того як випечу хліб в мультиваркі).
__________________
Я Вита и конечно же на ты.
_______________________________________
Получить можно все,только не все сразу.
Ветка вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss (25.01.2016), Galina (25.01.2016), Kristin (25.01.2016), Oksy25 (26.01.2016), Викса (25.01.2016), Еена (25.01.2016), Елка (25.01.2016)