Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 02.04.2019, 07:27   #3270
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

https://www.instagram.com/verapapkova/ Вєра Папкова - моя Гуру ентрелаку. Вона була головним адміністратором на осіні - колишньому дружньому форуму, Бобік називалася. Мене вразила сукня Ялинка, скачала всі доступні МК та вироби для натхнення, почала не з шалика, бо в мене було вже багато ажурних шалєй та в техниці крейзі-вул, а з пончо.
Пончо в технике энтрелак из итальянской шерсти секц.крашения FILATI PREGIATI CERNOBBIO. Пошло почти 500 г. Получилась уютная накидка, очень теплая и не стесняющая движения рук.

Вязала спицами №4 платочной вязкой сверху вниз по кругу, с каждым ярусом добавляя кол-во петель и рядов. В конце довязала еще один ярус по горловине. Из-за коротких переходов цветов от розового до синего, ощущается некоторая пестрость, но в жизни выглядит не так навязчиво.

Аж не віриться, що вже сім років мені не набридає ця техніка. До того була захоплена оригінальною технікою CRAZY WOOL , вона ТЕЖ дуже специфічна, на любітэля, потребує дорогого водорозчинного флізєліну, якого в мене ще залишилося на великий палантін, як буде натхнення та час, то утилізую залишки ниточок.
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Marta (03.04.2019), Долорес (02.04.2019), Люд.а (02.04.2019)