Показать сообщение отдельно
Старый 16.12.2017, 02:15   #88
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Расскажи ребенку о сексе

Цитата:
Сообщение от СаДом Посмотреть сообщение
Все в виртуальном мире.
І це не погано, і не добре. Це просто інакше
Інтернет дуже змінив життя навіть мого покоління, а наступні взагалі там живуть і цього вже не змінити. Заборонити комп, чи примусово випхати на вулицю - це як боротись із вітряками. Нема сенсу, не буде результату.
У моєму оточенні уже багато пар (родин) родом з інтернету. Вік 25-45 років. І моя власна теж При чому є величезний плюс - з віртуалу в реал люди часто переходять уже тоді, коли роззнайомились і поспілкувались, пізнали особистість, інтереси, характер. Тобто знайомишся і ходиш на побачення ти вже з тим, хто тобі дійсно імпонує, хто тобі цікавий як людина. В результаті менше розчарувань, більше міцних стосунків. Ну звісно, всі люди різні, але переваги в попередньому знайомстві онлайн таки є.
Звісно, я кажу не про сайти знайомств. А про спілкування на форумах і - о диво - в онлайнових іграх Є в мене знайома пара, що познайомились поки разом монстрів лупили, а зараз уже років 7 як одружені.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Senpolia (18.12.2017), steelbeast (30.12.2017), Tat_Nikol (16.12.2017), Zaja (16.12.2017), Викса (16.12.2017)