Тема: Бузина
Показать сообщение отдельно
Старый 30.05.2018, 14:07   #117
Олеся Ивановна
Местный
 
Регистрация: 05.03.2016
Адрес: с.Новое Киево-Святошинский раен
Сообщений: 998
Сказал(а) спасибо: 3,511
Поблагодарили 2,155 раз(а) в 623 сообщениях
Олеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond reputeОлеся Ивановна has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Бузина

Цитата:
Сообщение от Pixie Посмотреть сообщение
А в мене вся межа заросла звичайною бузиною І я цьому дуже рада, бо вже 2 тижні у дворі стоїть просто чарівний аромат, я від нього балдію. І вже зробила 10 літрів сиропу з квіту бузини Поставила ще 20 літрів квасу. Поставила б і більше, але нема погребу, тому нема сенсу.
А сироп ми потім в стакан на палець налили, води звичайної або газованої доверху долили і краще всяких лимонадів і компотів
я теж таке хочу...а де рецептики цъэъ смакоти?(коло дому низинка,а вона вся-превся в бузинї 5 метрової висоти ї см в 50 обхватом),а цвїту!Цвїту!!!
Олеся Ивановна вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Zaja (29.07.2018), Люд.а (30.05.2018)