Показать сообщение отдельно
Старый 17.04.2017, 09:36   #183
дарий
Новичок
 
Регистрация: 06.01.2011
Адрес: г Киев
Сообщений: 8
Сказал(а) спасибо: 60
Поблагодарили 108 раз(а) в 8 сообщениях
дарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond reputeдарий has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Поговорим о подвоях для плодовых

Цитата:
Сообщение от евгения Посмотреть сообщение
Доброго дня! Порадьте ,будь ласка. Якщо на сіянець лісової груші щепити Пірогном , а на нього сортову грушу,то яка відстань повина бути при садінні в ряду, та між рядами.
1,5-2.0 м зі слів Матвієнка М.В.. Те, що росте в мене в такому варіанті ось уже 3 -ій рік, виходячи з потенціалу росту (в цьому році можливо щось заплодоносить) і цього буде забагато. Але в такій комбінації стільки факторів, що скоріш за все цей розмір найбільш оптимальний.

А між рядами розмір чисто технологічний- залежить від системи догляду: механізований чи ручний. При останньму (для себе- присадибному чи дачному) можливий такий же в шахматному порядку.
Це на сьогодні. Більш об"єктивно - чекайте мого посту років так через 5-7, дай нам боже здоров"я на всі ці роки.
Якщо хтось інший за цей час не поділиться інфою з фотками реальних дерев хоча б в 10 річному віці подібної конструкції.
дарий вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Therion (17.04.2017), Владимир Деркач (20.10.2021), евгения (18.04.2017), Нина (07.05.2017)