Показать сообщение отдельно
Старый 12.06.2018, 16:33   #1760
MixaP
Местный
 
Аватар для MixaP
 
Регистрация: 01.03.2010
Адрес: Баришівка Київщина
Сообщений: 1,159
Сказал(а) спасибо: 4,895
Поблагодарили 7,131 раз(а) в 926 сообщениях
MixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вредители садов и огородов

Цитата:
Сообщение от Астарта Посмотреть сообщение
Та, чего, можно, если деньги лишние! ...
За Сезар не слышала, надо купить, попробовать.
Натур Гард чи не найдешевший серед біозасобів. У порівняння з отрутою типу Престиж приблизно вдвічі. Тут і шкідливість для людей враховується. Якщо не отрута, то чому б і не спробувати, перевірити різні способи застосування?
Сезар приблизно на третину дорожчий за Актофіт, а Актофіт - за Натур Гард. Але питання не лише у ціні! Пошукайте статті про біозасоби. Це все у живій первозданній природі присутнє скрізь, а ми ті бактерії і гриби винищили чи звели до критичного рівня, бажано б відновити їх хоч частково. Вони і стимулюють ріст рослин!
А ви зустрічали продавців, котрі радили б вам користуватися виключно біозасобами захисту? Я - лише один раз. То ціла індустрія випуску і розповсюдження отрутохімікатів і їх підробок, як аптечна мафія. Я пам'ятаю сезон, коли я 4 рази обробляв картоплю отрутою чи підробкою, а жуки все не падали! Жах!
Може окрему тему створити про біозахист і його популяризацію? Тільки не про настоянку часнику-полину-тютюну-сироватки та ін.
MixaP вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Астарта (15.07.2018)