Показать сообщение отдельно
Старый 11.06.2018, 13:28   #1753
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вредители садов и огородов

Зараз у мене яблуні плодоносять тільки старі, під ними падалиць - килим, трави не видно. Але я цьому і рада, бо дерева високі і лазити до них мені ніколи, а нав'язалось в цьому році за два попередні. Такщо самі собі нормують врожай, мені вистачить поза очі навіть половини того що зараз ще залишається на деревах.
Я вже казала чоловіку, в тому році була боротьба ЗА врожай, а в цьому буде З врожаєм. Гілки під яблуками гнуться навіть на геть чахлих деревах, які восени намітила на спил. І горіх, який не зрізали тільки по причині нестачі часу, вирішив реабілітуватись і весь у горішках стоїть (до того за 2 роки жменя була з нього)

Але я не про те. На 2 яблунях і сортовій аличі внизу поросль (або на аличі нижній ярус молодих гілок, ще не плодоносять) і тля
Думаю - обрізати всю поросль просто? Але на яблунях це і так треба, а на аличі я думала залишити кілька гілок.
І другий варіант - якщо я чисто по цьому нижньому ярусу актарою пройду, то системник як діє? не можна буде їсти аличу, яка росте на метр вище?
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Amator (12.06.2018), NaLiKa (11.06.2018), Думочка (12.06.2018)