Показать сообщение отдельно
Старый 01.03.2016, 18:05   #128
Moonvalley
Местный
 
Аватар для Moonvalley
 
Регистрация: 10.03.2015
Адрес: Дрогобич, Львівщина
Сообщений: 1,005
Сказал(а) спасибо: 11,377
Поблагодарили 6,548 раз(а) в 922 сообщениях
Moonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Всякие-разные, но все-таки полезные :)

Знайшли вчора сайт, довго бавились...
http://1ua.com.ua/gps.php?id=146055

Хоча, може, всі вже знають... Шукаєте ту вулицю-село-місто, яке вам потрібне, а потім ставите на вулицю отого чоловічка, що справа внизу. І йдете собі вперед-назад, розглядаючи околиці. Ми з мужем так себе на дачі побачили - звичайно, в позі зю... (а потім їздили попри всіх знайомих-родичів, маму з татом теж коло хати побачили...) До речі, я пам'ятаю, як та машина попри нас проїжджала - ми ще дивувались, що воно таке, вірніше - машина як машина, а от на даху стільки всякої апаратури було - камер всяких... Це було десь у травні минулого року...
ПиСи. Чоловічок ставиться тільки на вулички, які виділяются синім. Якщо не виділяються - значить, там вони не їздили.
__________________
Я Люба, на "ти"
Моя Місячна долина
Moonvalley вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique (10.03.2016), Elly (01.03.2016), melnat (01.02.2017), Sveta (30.06.2017), Zaja (28.09.2017), Анжерка (09.01.2017), Света Ш (01.03.2016)