Показать сообщение отдельно
Старый 13.05.2019, 11:37   #1582
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Как спасти деревья

Це вже старій яблуні готуватись на дрова? Чи можна якось рятувати?


Але тут ситуація така, що якщо рятувальна операція потребує занадто багато зусиль/часу/коштів то я не буду цим займатись, бо роботи і так повно, а другу, ще старішу яблуню Слава Переможцям в цьому році кардинально омолодили, може її буде й достатньо, враховуючи що підростає молодий сад.

Тому прошу допомогти з такими питаннями -
Що це взагалі таке? Мокнуча неприємна на вид рана, що аж сочиться.
Чи це заразно/небезпечно для інших дерев?
Чи можна це виправити за 1-2-максимум 3 підходи з якимись рятувальними засобами із числа відносно підручних (не "купить літр якоїсь супер-мазюки" по ціні героїну, а щось типу обробить чимось із стандартної аптечки садівника, замазать цементом)

Можливо це важливо. У нас на вихідних сталась аварія - не помітили що бачок унітазу тече майже прямотоком, тобто кілька діб постійно текла вода у зливну яму, яка знаходиться від яблуні десь на відстані 1,5-2 метра. Натекло стільки, що вода виступала на землі навколо ями. Проблему з ямою помітили у суботу, мокнучі ділянки на дереві я помітила сьогодні. Є відчуття що це пов'язано. Хоча може і ні.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием