Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 25.02.2018, 13:03   #2868
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от ooo Посмотреть сообщение
...Сейчас я опять ЗА турецкую пряжу... НО только в бобинах и только определённого производителя...
Я ще не закінчила оті 4 кг MARS (акріл+13%мохєра), що у Свєточки-із-Одеси захомячила. Отримую задоволення від процеса, та й готові вироби не визивають нарікання.
Згадала, як я розматувала першу бобінку шовку - - мама врятувала. Пожаліла, що при черговому переїзді вирішила, що дві ручні моталки мені більше не знадобляться... Зараз, навіть без маминої допомоги, якось викручуюсь без дорогущої моталки, але я використовую метод "із однієї нитки - ТРИ". Навчилася в інтернеті по фото, а тоді з"ясувалося, що моя мама все життя так мотає, просто я не звертала уваги.
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Inga1 (25.02.2018), natabu (25.02.2018)