Показать сообщение отдельно
Старый 14.02.2018, 00:34   #210
Игорь-яцек
Местный
 
Аватар для Игорь-яцек
 
Регистрация: 15.11.2013
Адрес: киев
Сообщений: 701
Сказал(а) спасибо: 1,085
Поблагодарили 3,939 раз(а) в 631 сообщениях
Игорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond reputeИгорь-яцек has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Персик (Только сорта и агротехника)

Цитата:
Сообщение от льоха Посмотреть сообщение
У Маньяка теж є маньчжурський персик , але дуже мало ,основна маса персиків у нього на мигдалю.
В прошлом году Николай закупил больше миндаля чем манжурика,плюс заморозки на грунте внесли свои коррективы. Ну и ещё ,я уже писал,что в его условиях на миндале плоды крупнее и урожайность выше. Плюс подвои миндаля он берет дешевле.

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Цитата:
Сообщение от pacat Посмотреть сообщение
З прочитаної дискусії не можу зорієнтуватись, яку мені купляти підщепу, щоб виростити саджанці персика і нектарина. Роз'ясніть, будь ласка. Регіон - Тернопіль. Хочу посадити півсотні підщеп (беру із запасом, бо ще не маю достатнього досвіду на кісточкових), на яких можна було б прищепити персик, нектарин. Що порадите: сіянець аличі, жерделі ...?
Вибачаюсь,але підщепу бажано підбирати під ґрунт і місцевість. Павлюк з Хмельниччини використовує аличу, Стельмащук зі Львівщини манджурській персік,а Андрущак з Києва щеплює на марель(абрикос),це все садоводи і пітомніководи якщо не знаєте. Ще питання сумісності дуже важливо.
Игорь-яцек вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
pacat (14.02.2018), евгения (14.02.2018), Нина (10.10.2019), Рома (15.02.2018)