Показать сообщение отдельно
Старый 08.12.2012, 09:27   #22
vodolij
Освоившийся
 
Аватар для vodolij
 
Регистрация: 27.02.2012
Адрес: Миколоївська обл.
Сообщений: 82
Сказал(а) спасибо: 391
Поблагодарили 325 раз(а) в 67 сообщениях
vodolij is a splendid one to beholdvodolij is a splendid one to beholdvodolij is a splendid one to beholdvodolij is a splendid one to behold
По умолчанию Re: Здравоохранение в общем и в частности. Или помогай себе сам(((

Цукор міряю сама кожні 3 дні в два прийоми.
І я так думала що на місцевому рівні пройду імпедансну аудіометрію (діагностика стану середнього вуха), реєстрацію отоакустичної емісії (обстеження стану завитки), реєстрацію слухових викликаних потенціалів (компютерна аудіометрію) та дитячу ігрову аудіометрію. Звонила в поліклініку місцеву та в обл. центр там чесно сказали що не роблять для дітей (у вісні ) уадіограми і порадили звернутись в часні центри а вже в часних центрах порадили поїхати в Полтаву, Київ бо вони не проводять незалежну від факторів аудіометрію (у вісні) а ігрову будь ласка де завгодно. Знаєте я скільки поїздила по містах і обл.центрах різних що сил вже немає і кожен з лікарів (мало того що ставили різні діагнози ) тільки й хають один одного а толку мало і навіть порадили що оформляйте інвалідність а потім спец сад, спец школа а коли сказала що була у Рахманова і тепер збираю документи відповідь - що значить у Вас багато грошей а на питання чому ж ви не порадили поїхати до нього відповідь шикарна - ті хто знає про Рахманова до нас не їзять (типу багачі) Мене взагалі це шокувало знають що є можливість вилікуватись і мовчать . Знайшла по відгукам Лор центр та інститут в Києві записалась.
vodolij вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Oksanka (09.12.2012), Ник-то (08.12.2012)