Показать сообщение отдельно
Старый 12.11.2017, 13:17   #281
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Уличные очаги: барбекю, печь-мангал, коптильня...

Із глини роблять склепіння (свод) помпейської печі. Технології приблизно 3-4 тисячі років, не думаю що сучасні варіанти із цегли кращі. Купити кілька мішків глини для печі в принципі не проблема. Для армування і ізоляції є як шерсть, так і більш сучасні і доступні матеріали, це взагалі не проблема. Технологію будівництва такої печі я вивчала, нічого складного і гіпер-геніального там нема. Мангал то звісно що із цегли буде складатись, а помпейка має бути із глини.

тут про конструкцію в цілому і принцип роботи. Якщо комусь буде цікаво - пошукаю свої збережені посилання конкретно про глиняні моделі. Але вони здається були англійською мовою.

Про важливість висоти димоходу я в курсі, тут питання не в тому, щоб вивести його вище даху терраси, а в тому як зробити так, щоб два окремих димоходи які будуть на різній глибині (відносно передньої стінки) і на відстані десь не меньше 70-100 см один від одно об'єднати в один так, щоб це було естетично, не виглядало як стіна окремої споруди і не потребувало 1000 цеглин на кладку одних тільки димоходів (ціна+вага не влаштовують)

Цитата:
і навіщо ж тоді ті заморочки???
бо я не бачу сенсу купувати дорогий металевий переносний мангал, коли в не таких далеких планах уже є стаціонарний. Ну і тим більше не бачу сенсу купувати дешевий металевий мангал, якщо з цією задачею цілком справляється конструкція із цегли, чи як у нас - із каменю.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.

Последний раз редактировалось Pixie; 12.11.2017 в 13:27.
Pixie вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Annetta (16.11.2017), flowerss (16.11.2017), George_0705 (12.11.2017), skifnk (29.01.2018), Zaja (27.11.2017)