Показать сообщение отдельно
Старый 06.12.2017, 14:29   #192
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Разочарование на клумбе

Цитата:
Сообщение от Светлячок Посмотреть сообщение
У меня та аквилегия сеется тоже скаженно.
Весной напомните, если будут увесистые кустики то поделюсь.
ой дякую, зараз запишу хто пропонував, шоб не забуть. Проклятий склероз

Цитата:
Сообщение от Валентина-дачница Посмотреть сообщение
Аня, якщо грунт ще не замерз, то посійте аквілегії зараз у відкритий грунт на глибину десь до 1 см, добре полийте не дуже холодною водою, а зверху накидайте опавше листя. Все інше зробить сама природа. А навесні ви вже побачите, як рясненько та дружненько, майже 100% вони зійдуть. Але квітнути будуть тільки через рік. Так було у мене, коли я ще не мала ніякого досвіду, але спробувала так зробити, і все вийшло.
Я читала що її якраз гарно під зиму сіять, але свої 2 пакети вже висіяла, а тут у нас в райцентрі нема насіння. Хоча я не у всі магазини ходила, спеціально вже не шукала, подумала шо мабуть не судьба.
Але буду замовляти на весну насіння їжі, то треба не забуть і аквілегії прихопить, я вперта, ще раз спробую. Навіть якщо вдасться кущики купити чи наколядувати, можу ще раз зв'язатись з насінням щоб довести собі, що я зможу Буває у мене таке
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kat-leo (06.12.2017), Zaja (06.12.2017), Т-150 (28.12.2017), Тихая Гавань (06.12.2017)