Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 14.08.2017, 12:28   #2358
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Маєчка із італійського шовку, пішло 65 грам, шпиці 2,5, плела в три нитки, техніка ентрелак.

Трохи офтопу... В фейсбуці причепилася до мене сваха - ятаньтакуюжехачуажвмираю - от зв"яжи на свій розмір (наші статури майже однакові, в неї груди більше) для мене, бо колір улюблений.
"Танечка! Взяла бы и связала такую вот маечку мне по своих размерах, а самое главное это мой любимый цвет!!! За нитки и пряжу я тебе заплачу! Буду тебе очень благодарна!"
Ну, я їй пропоную подарувати ту, що в"язала для себе, теракотово-коричневу безрукавку із бєгонії.
"Нет, Таня, мне понравился именно итал. шелк и сиреневый цвет- майка!!! "
Хотіла подзвонити свашці, запросити в гості, щоб вона займалася моїми справами, поки я буду їй маєчку плести.
А тоді злякалася, бо вона і справді зможе приїхати, тим паче зараз її та мої онучки Соня і Яся у нас на канікулах.
Написала, що італійський шовк не мій, сучасну пряжу я сама не в змозі купувати. Це раніше я купляла упаковками ниточки, які подобалися мені, в"язала на продаж парасольки та шалики, а якщо моїм дітям-онукам-родичам-друзям щось подобалося, то дарувала готові вироби, або плела на замовлення.
Зараз даю посилання своїм дівчатам на ниточки, які подобаються мені, вони вибирають колір та перераховують кошти на рахунок. А ниточки висилаються мені. Обговорюємо модель віртуально, манєкен в мене по розміру доні та невісток.
Чого мене це зачепило? Та я давно не звертаю увагу на людей, які не цінять чужу працю, але в мене досі болить праве запяст"я - тунельний синдром - і я цілий місяць не могла взяти до рук шпиці або гачок (сапка та мишка комп"ютерна - то друга пісня. ), тому радію, як дитина, коли можу порелаксувати за в"язанням.
А онучок попросила, коли будуть у Вільногірську, то нехай підуть в пряжний магазин, щоб іхня бабуся Саша купила на свій смак ниточки, та коли в мене буде час та бажання, тоді і сплету їй маєчку.
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Marta (14.08.2017), natabu (15.08.2017), paraska (03.09.2017), Senpolia (18.08.2017), Sveta.R (26.08.2017), szus (27.08.2017), werty (15.08.2017), Zayana (21.08.2017), барвинка (24.09.2017), Гала (14.08.2017), Инесса (11.09.2017), Ксения (28.08.2017), Нина_И (05.09.2017), пятница (30.08.2017)