Показать сообщение отдельно
Старый 06.01.2021, 08:46   #99
Нина
Местный
 
Аватар для Нина
 
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 9,176
Сказал(а) спасибо: 51,540
Поблагодарили 27,485 раз(а) в 6,584 сообщениях
Нина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Цитата:
Сообщение от marchello Посмотреть сообщение
Про газ. Думаю чи варто користуватися балонами. Знайшов чеські балони в продажу, вони не металеві а з товстого поліпропілену, втричі дорожчі за такий же об'єм металевий. В описі сказано, що технологія передбачає, навіть якщо буде дірка, то просто потрохи вийде газ, але балон не взірветься.

Нащо мені взагалі ті пригоди? А от подумати, якщо вимкнуть світло, а таке в селі буває часто і надовго, то як зварити їсти чи навіть скип'ятити воду... Хіба що мати ще автомобільний чайник на 12 вольт і запасний акумулятор. Ще варіант - ставити зразу пічку в дворі і бути готовим розпалювати дрова.
Балон з газом кращий варіант, ніж платити за трубу (доставку), навіть як що нею не користуєтесь. В нашому селі люди переходять з газових котлів на твердотопливні, бо дуже дороге задоволення стало опалення газом. А балон з газом може стати в пригоді, коли відключать світло. Одиним словом, в мене газ не проведений до хати, і , як бачу з роками, я нічого не втратила. Їсти готую на електроплитці і весною та восени обігрів масляним радіатором.
__________________
Нина вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Елка (10.01.2021)