Показать сообщение отдельно
Старый 13.07.2018, 21:58   #1138
Анатолий
Местный
 
Аватар для Анатолий
 
Регистрация: 06.01.2017
Адрес: Черкасская область
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,511
Поблагодарили 3,537 раз(а) в 1,098 сообщениях
Анатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))

Цитата:
Сообщение от Pixie Посмотреть сообщение
ні-ні, самостійно виводити і брати зовсім маніпусіх я не буду. Ну і так, я вже повзнавала ціни на гарних таких підрістків, на корми і т.д. Враховуючи, що в мене навіть кукурудзи своєї нема, то так, думаю яєчка нам будуть виходити дуже недешево

Ось на вихідних взнаю які тут породи пропонують і почитаю про них, може прийду ще за порадою. Поки до кінця літа будемо доводити до розуму приміщення, поживуть в клітці мабуть. Пора вже наважуватись, а то вже ховаюсь від сусідки, в якої клітку купила, бо вона все питає та коли ж ти тих курей вже візьмеш
А я от що вам скажу. Самий кращий результат отримуєте, коли вирощуєте своїх (у мене це точно). Брали і підрощених, так вони не неслись практично, тільки корм переводили. А про породи почитайте, тільки кращої поради ніж тут вам не отримати. А, я б не купив би ту клітку.
Анатолий вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
iiiiaaaa (13.07.2018), Pixie (13.07.2018), Seldereyka (13.07.2018), Zaja (14.07.2018), Фламинго (14.07.2018)