Показать сообщение отдельно
Старый 13.07.2018, 11:57   #1130
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))

В таких ящиках сусіди вдень тримали каченят-курчат все літо, захист від собак, які бігають навіть вдень. Вночі - сарай/конюшня/стайня/курник/ще-якось-так-називали-не-згадаю.
Наші каченята гуляють на пташиному дворі під наглядом, навіть зараз я на компі, а у вікно поглядаю. Вчора вилупилися два курчонка - Петя та Павло.Чекаємо ще каченят, але за тиждень десяток яєць із-під качки зникло... чоловік нервується, думали - ласка, але, можливо, щури...
Сільські люди дуже забобонні, не можна їх хвалити або хвастатися своїм, бо урожай-приплод - мінливий, залежить від багатьох факторів, від негативної енергетики - в першу чергу.
Мене свекруха навчила, що не можна казати "ОГО!" - це я, молода невістка, ляпнула, коли побачила відро молока... ... виправилася...
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Fleur (13.07.2018), Gusenitsa (13.07.2018), Pixie (13.07.2018), Seldereyka (14.07.2018), Senpolia (17.07.2018), Zaja (13.07.2018), Анатолий (13.07.2018), Ник-то (13.07.2018)