Показать сообщение отдельно
Старый 14.07.2019, 15:06   #2109
Наташа Бречко
Увлеченный
 
Аватар для Наташа Бречко
 
Регистрация: 25.01.2019
Адрес: c. Петрушки
Сообщений: 415
Сказал(а) спасибо: 1,848
Поблагодарили 3,502 раз(а) в 338 сообщениях
Наташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond reputeНаташа Бречко has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Плетистые розы ( Rambler, сlimber, сlimbing)

Цитата:
Сообщение от LiiS Посмотреть сообщение
Девушки, посоветуйте пожалуйста пару к Piligrim, в светло светло розовой гамме, плетистую, сильно махровую. Буду благодарна за все идеи
Я б звернула увагу на
Pirouette. Дуже подобається. Джардіна є в сусідки, так в одні роки вона розкішна, а є сезони, в які просто ніяка, бо в деяких світлих роз бувають періоди підвищеної блідості. Так само це проявляється в Марія Терезія і 4 сезони. Але я в Джардіни не пам'ятаю якогось внятного повтору. Поправте мене, якщо помиляюсь.В іншої сусідки є Джеймс Галвей, який, мені здається, розмірами може кілька Пілгрімів укрити.

Дуже махрова і ніжна Алоха Бернера, але в мене з Пілгрім не співпадають в періоді цвітіння.
__________________
Archinata
Наташа Бречко вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
OdJenya (14.07.2019), Долорес (14.07.2019)