Показать сообщение отдельно
Старый 17.01.2019, 19:31   #1174
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Куры, индюшки, гуси и другие задиры))

У мене перший досвід відносно вдалий.

Брали в середині літа 10 курочок, спершу сильно пошкодували - на покупних кормах нам ті яйця дешевше було б кілька років купувати, при чому з доставкою додому. Кури не неслись зовсім, уже в кінці листопада мені кілька чоловік сказали шо раз не занеслись досі, то взимку вже не занесуться, чекай весни.
Вже прийняли рішення різати їх потихеньку до свят, але якось не могли вибрати час, та і треба було морозилку звільнити під це діло від запасів. Трошки відклали на кінець грудня. І тут вони почали нестися...
Тим часом одна курка здохла (причини не знаю, є підозра шо забили родички), другу ми потім пізніше зарізали перед самим НР, була якась слабка.

В результаті: маємо 8 курей, несуться по 5-6 яєць в день регулярно із середини грудня.
Десь раз-два на тиждень ще й подвійне яйко маємо.
Ось, це я принесла півгодини тому:

Ніякого обігріву в курятнику не робили, навіть світло не провели, трошки були зайняті іншими проблемами.

Курочок вирішили залишити, хоча все одно, не маючи свого харчу для них, виходить геть нерентабельно тримати курей. Ну чи принаймні у нас так. Але своє яєчко і завжди свіже - поки можемо дозволити собі купувати його "задорого"
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Irenyar (01.02.2019), Moonvalley (17.01.2019), Zaja (17.01.2019), Анатолий (17.01.2019), Ник-то (19.01.2019), Эмилия (22.01.2019), язичник (17.01.2019)