Показать сообщение отдельно
Старый 25.05.2016, 11:10   #1026
did_Panas
Местный
 
Аватар для did_Panas
 
Регистрация: 11.03.2012
Адрес: Славутський р-н Хмельницька обл.
Сообщений: 1,094
Сказал(а) спасибо: 6,613
Поблагодарили 7,172 раз(а) в 951 сообщениях
did_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond reputedid_Panas has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Полив, том числе и капельный

Цитата:
Сообщение от Ph@ntom Посмотреть сообщение
did_Panas
если источник воды только бак - даже не начинайте.
я приводил выше арифметику.
Тоді варіант №2.

Є Колодязь, є насосна станція точно не памятаю, приблизно така http://olx.ua/obyavlenie/nasosnaya-s...tml#8647b8b40a яка качає воду в будинок, є вентиль на вулиці, щоб воду набирати.
В принципі раніше був такий полив - шланг 16 мм довжиною 25 м підключався до насосної станції і в ручному режимі відбувався полив, напор води на виході, правда був не дуже сильний але краще ніж нічого.
Отже, чи можливий такий варіант підключення. Чи вистачить тиску води на виході?
Варіант 1 - передбачував залив в бак 200 л води таким же способом через шланг. Але варіант 2 виходить більш автоматичний.
По ідеї подача води не передбачається цілодобово. Бо, наприклад того літа вода в колодязі впала і її вистачало 2 рази в день наповнити бочку 100л+побутова витрата води по господарству. Надіюсь, що цього літа води буде більше.

---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:06 ----------

Цитата:
Сообщение от Ph@ntom Посмотреть сообщение
did_Panas
трубу нужно брать 32 или на край 25мм. я брал вторичку за совсем смешные кошты.
Цитата:
Сообщение от Ph@ntom Посмотреть сообщение
ленту 6 милс брать не советую, одногодка, 8 миллс использую в этом годе на 4й круг. да, латана-перелатаная, но работает.
Дайте будь ласка зсилки хоч приблизно які труби і ленти. Бо я щось зовсім заплутався в широкому асортименті.
did_Panas вне форума   Ответить с цитированием