Показать сообщение отдельно
Старый 09.01.2021, 13:03   #22
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Теревені 2021.

Цитата:
Сообщение от Татьяна Тройни Посмотреть сообщение
детские книжки перевезли на дачу... читать стало неинтересно... И куда теперь эти книжки? Весной буду уговаривать школьную библиотеку в деревне забрать...
Я з дитинства читала багато, всі пристойні книжки, які попадалися, купувала... бібліотека зібралася чималенька, але якщо до 1993 вона поповнювалася, то після 1997, під час кожного чергового переїзду, я звільнялася від тих книжок, які були нецікаві мені, чоловіку, та дітям...в минулому році передала багато книжок українською та москальською в сільську шкільну бібліотеку... познайомилася із бібліотекаркою, узгодили із нею, які книжки вона радо прийме, а мені буде не соромно їх віддавати, при чому, не буде почуття жалю...

Последний раз редактировалось садовник; 09.01.2021 в 22:49. Причина: нарушение правил форума
Tat_Nikol вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Sveta (16.02.2021), Татьяна Тройни (09.01.2021)