Показать сообщение отдельно
Старый 17.06.2017, 17:40   #58
Natalinda
Местный
 
Аватар для Natalinda
 
Регистрация: 14.06.2015
Адрес: Тернопільський р-н
Сообщений: 815
Сказал(а) спасибо: 5,223
Поблагодарили 3,833 раз(а) в 690 сообщениях
Natalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Продам мeд та пилок

восторг Таня будемо завтра післязавтра відкачувати ще трохи весняного, бо починає зацвітати липа.

Светлячок так у пакетиках добре? Чи краще у відерце зсипати? І нагадайте будь ласка чи у вас вся жовта була. Бо зараз і кольорової багато бджілки несуть.

Tess вам пилочок кольоровий чи жовтий? Наразі є з чого вибрати.

В ПП мене перепитували як сушимо пилок. Сушу в сушці Ізідрі при мінімальній температурі. Саме тому вибір і був зроблений на користьІзідрі. Зберігати пилок треба в темному сухому місці, на світлі він втрачає свої корисні властивості. Найнадійніше - консервувати його з медом.
В інтернеті можна знайти інформацію що до 2-х років пилок зберігає свої корисні властивості. Сучасні журнали які ми зараз читаємо пишуть що пилок зберігає свої корисні властивості до року (мова про неконсервований)

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

Svetmay чи в цілісності ви отримали свою посилочку?
__________________
Я, Наталка, на "ти"
_____________________________
І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт...

Л.Костенко
Моє життя
https://instagram.com/magiamedy?igshid=1vi7iq75l4h0l
Natalinda вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Anneko (17.06.2017), Tess (18.06.2017), Восторг1 (17.06.2017)