Показать сообщение отдельно
Старый 12.09.2020, 14:26   #22
Нина
Местный
 
Аватар для Нина
 
Регистрация: 03.02.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 9,173
Сказал(а) спасибо: 51,527
Поблагодарили 27,469 раз(а) в 6,581 сообщениях
Нина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond reputeНина has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Красива осінь вишиває клени Червоним, жовтим, срібним, золотим.....

Цитата:
Сообщение от Оксана_Чер Посмотреть сообщение
То где тогда наши дожди? Где они льют? Ниче не понимаю
Вот почитайте, как на соседнем форуме описывает погоду у себя садовод из Прикарпатья:
"А ми вже 2 тиждень живемо як в прибережній зоні- припливи і відпливи. Піде дощ - весь сад в воді. Пів дня немає- вода пропаде з поверхні, але все коріння в воді. І це ще кращий сценарій. Є будинки, де вода вже в середині 2 тиждень. І це не річка принесла, це строго дощ і грунтові води. Три пожарні качають день і ніч рукавами як 3л банка і тільки стримують рівень. А дощі то дальше. Навіть тепер йде дощ і холодно. Минулорічний листопад був тепліший і сухіший.
По селі десь 80% картоплі тупо загинуло від повеней, решта 20% постійно в мокрій глині. Коріння вже писав- не просихає.
Перші три мости районного значення навкруг мого села вже зірвало. Відрізані 3 сусідні села=15 тис людей.І це не на Пруті, а на потічках. Головний міст через Прут (викладав вище) трясе. Дороги на Буковель через Яремче заблоковані ріками і зсувами. В сусідньому селі центром пливе ріка, А село відрізано.
В мене весь город в воді. Каналізація повна, криниця повна, йде наповнення підвалу. І в мене це тільки вода з неба."
__________________
Нина вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (14.09.2020), kravconok (12.09.2020), Nela (21.09.2020), Люд.а (12.09.2020), Сынуля (13.09.2020)