Цитата:
Сообщение от karmen1
дерево вже високе, вище вже не хочу.
.
|
Робіть ширше і майже не буде рости вгору. Плануйте крону з перспективою повної відмови від радикальної обрізки- тільки санітарна. Чим менше ріжете, тим більша врожайність і менше виснажується дерево